-Gizle-

Beni Hatırla:

Tüm Forumlar » ASP » Aynı alandan isteğe göre veri çekme

skyturk 
-Üye-

#10.6.2014 16:05:27
Aynı alanda doğum yerleri Adana,Ankara,Eskişehir,Çorum,İstanbul olan üyeler var.Bu verileri SQL ile çekerken ORDER By dogumyeri ASC dersek alfabetik sıraya göre çekiyor.
Oysa ben verileri Önce İstanbul,Ankara digerlerinide alfabetik sıraya göre çekmek istiyorum.Yani İstanbul,Ankara,Adana,Eskişehir,Çorum şeklinde olsun,istiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

--------------------
Kendini sağlam sanan hastanın tedavisi imkansızdır.
skyturk nickli üyenin bilgileri skyturk nickli üyenin web sitesine git skyturk nickli üyeye email yolla Sorudandan Alıntı Yapın Soruyu İlgilendiklerim listenize ekleyin q
cherno 
-Üye-

#16.6.2014 21:42:00
dostum bu sitenin faaliyetleri durdu artık. pek uğrayan yok anlayacağın. hayde kolay gele

--------------------
cherno nickli üyenin bilgileri cherno nickli üyenin web sitesine git cherno nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
cherno 
-Üye-

#16.6.2014 21:43:00
dostum bu sitenin faaliyetleri durdu artık. pek uğrayan yok anlayacağın. hayde kolay gele

--------------------
cherno nickli üyenin bilgileri cherno nickli üyenin web sitesine git cherno nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
yusufunalan 
-Üye-
(Teknolojik Adam)

#21.6.2014 03:14:00
order by için o şekilde bir kullanım yok. hangi sırayla istiyorsan ayrı ayrı çekmen gerek.
yusufunalan nickli üyenin bilgileri yusufunalan nickli üyenin web sitesine git yusufunalan nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
Sayfa(lar): 1
Sizden başka kimse yok

Selim Topaloğlu | AdresMatik.net | MaxiASP.net | ASP İndir

Alan adı ve bulundurma : Radore

Tasarım ve Kodlama : MaxiASP web team

MaxiASP en az 800*600 çözünürlükte,en iyi Mozilla Firefox ile görüntülenir.

Sayfa Üretilme Süresi: 0,171875 saniye