-Gizle-

Beni Hatırla:

Tüm Forumlar » Diğer » hotmail'e artik mail gelmiyor

ENKILMEN 
-Üye-

#28.07.2004 14:29:04
Her gün 4-5 tane mail alıyorken maillerim birdenbire kesildi, önce yine dünyanın bir tarafında deprem olduğunu ve telekomun hatlarında oluşan arıza nedeniyle maillerin zamanında ulaşmadığını düşünüp bekledim birkaç gün, ama sorun düzelmemişti, bir gün nette gezinirken hotmail turk'un acildigini ve artik mailleri 5 dolar karsiliginda sattiklarini ogrendigimde "hımmm, demek kullanim artik ucretli hale getirildi" diye dusundum, kendime farkli mail adreslerinden mail atiyor olmama ragmen maillerim adresine ulasmiyor... Bunun nedenini bilen var mi ? Yoksa gercekten artik parali olarak mı bu mail adresini kullanmamız gerekiyor...  

--------------------
www.turkedebiyati.org
ENKILMEN nickli üyenin bilgileri ENKILMEN nickli üyenin web sitesine git ENKILMEN nickli üyeye email yolla Sorudandan Alıntı Yapın Soruyu İlgilendiklerim listenize ekleyin q
byselim 
-Genel Sorumlu-
(Geliştirme ve Denetim Grubu)

#28.07.2004 15:19:00
Valla ben rahatlıkla mail alıp gönderebiliyorum Sorun senden kaynaklanmalı?

--------------------
"Allah'ım beni dostlarımdan koru, düşmanlarımla ben başa çıkarım!" @Afacan
"Hayat nice zorluklarla dolu, kimisiyle yalnız başına kimisiyle de dostlarınla başa çıkmak zorundasın." @aliayen
byselim nickli üyenin bilgileri byselim nickli üyenin web sitesine git byselim nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
ENKILMEN 
-Üye-

#28.07.2004 15:21:00
Bu nasıl olur ?  
Hotmail'in mail yönlendirme gibi bir hizmeti var mı?  Yani bana gelen mailler başka bir adrese gidiyor olabilir mi ?

--------------------
www.turkedebiyati.org
ENKILMEN nickli üyenin bilgileri ENKILMEN nickli üyenin web sitesine git ENKILMEN nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
byselim 
-Genel Sorumlu-
(Geliştirme ve Denetim Grubu)

#28.07.2004 15:53:00
Başka bir bilgisayardan Hotmail hesabına bakmayı dene bi.  

--------------------
"Allah'ım beni dostlarımdan koru, düşmanlarımla ben başa çıkarım!" @Afacan
"Hayat nice zorluklarla dolu, kimisiyle yalnız başına kimisiyle de dostlarınla başa çıkmak zorundasın." @aliayen
byselim nickli üyenin bilgileri byselim nickli üyenin web sitesine git byselim nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
ENKILMEN 
-Üye-

#28.07.2004 15:58:00
Hotmail'de mail başka bir mail adresine yönlendirilebilir mi ?

--------------------
www.turkedebiyati.org
ENKILMEN nickli üyenin bilgileri ENKILMEN nickli üyenin web sitesine git ENKILMEN nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
mgulevi 
-Üye-

#28.07.2004 16:19:00
QUTLOK tan  atıyorsan  o  sorunu  yaşıyor olabilirsin..
ama o  ndendeir  bilmiyorum  ama  bazı  kullanıcalara  bunu  yapıyor.  Bir  dönem  benim  de  başıma  geldi..  Gidiyor,  gitmiyor  derken,   denemek  için  yeni  bir  kullanıcı a dı aldım. Yeni  kullanıcı adında hiç  bir  sorun  yaşanmazken eski  kullanıcı  adında  o  sorunları  yaşamaya  devam  ediyordum. Hatta  bazı  arkadaşlarım  bu  sorunu  yaşayınca ve   inboxtaki  bazı  maiillerinin  kaybolduğu  farkedince  hepsi  yahodan hesap  açtılar..
mgulevi nickli üyenin bilgileri mgulevi nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
MyGenc 
-Üye-
(RELOAD)

#28.07.2004 16:23:00
geçen gün benimde maillerim birden kesildi ama JunkMail kısmına baktım tüm mailler oraya gitmiş JunkMail kapalıydı bende ama sonradan ayarlar değişmiş

--------------------

RELOAD
MyGenc nickli üyenin bilgileri MyGenc nickli üyenin web sitesine git MyGenc nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
ENKILMEN 
-Üye-

#30.07.2004 01:46:00
Evet, Junkmaildenmiş, hatayı tespit ettim, silmediğim ve mail hesabımda tuttuğum mailleri gönderenlerin dışındaki tüm mailler junk mailm bölümüne gidiyormuş, sağını solunu oynayıp düzelttim ama nasıl düzelttiğimi ben de bilmiyorum Yanlış hatırlamıyorsam Junk mail bölümünde en üstteki seçenek, daha sonra ise low bölümünü işaret... Ama ihtiyacı olan arkadaşlar güvenmesin yukarıdaki yazdıklarıma, dedim ya, oynarken düzeldi

--------------------
www.turkedebiyati.org
MyGenc 
-Üye-
(RELOAD)

#30.07.2004 10:08:00
ben her girişimde uğraşıyorum hala düzeltemedim  

--------------------

RELOAD
MyGenc nickli üyenin bilgileri MyGenc nickli üyenin web sitesine git MyGenc nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
yesilce 
-Üye-

#30.07.2004 18:06:00
Ben kendi e-postama girdiğimde ilk olarak aşağıdaki uyarıyı içeren sayfa açılıyor.
Sanırım sizin sorununuzda bundan kaynaklanıyor olabilir.

açılan ilk sayfada yazılan mesaj...

-----------------------------------------
Önemsiz posta filtrenizi geliştirmek
Önemsiz posta filtreniz Gelişmiş seviyesinde ayarlandı. Bu demek olur ki, önemsiz e-postaların çoğu Gelen Kutunuz yerine otomatik olarak Önemsiz Posta klasörünüze gönderilecek.  
Kişi Listenizde kayıtlı adreslerden gönderilen iletiler Önemsiz Posta klasörünüze gönderilmez, fakat yine de Gelen Kutunuzda görmek istediğiniz bir iletinin önemsiz posta olarak ayrılmadığına emin olabilmek için, Önemsiz Posta klasörünüzü düzenli olarak kontrol ediniz.  
Daha fazla bilgi için, Hotmail içindeki Yardım'a tıklayarak, Filtreler ve Önemsiz Posta başlığı altındaki konulara bakın.
-----------------------------------

Enhancing your junk e-mail filter
Your junk e-mail filter has been set to Enhanced. This means that most junk e-mail will automatically be delivered to your Junk E-Mail folder instead of your Inbox.  
Messages from addresses in your Contacts list will not be sent to your Junk E-Mail folder, but you may want to check your Junk E-Mail folder from time to time, to ensure that mail you want to see is not being filtered as junk.  
For more information, click Help in Hotmail and see the topics under Filters and Junk E-mail.  

Just another way in which we can help you take control of your mail.  

#30.07.2004 18:12:00 tarihinde yesilce tarafından düzenlendi.
yesilce nickli üyenin bilgileri yesilce nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
fat_cat 
-Üye-

#30.07.2004 18:37:00
mail alış verişinde herhangi bir problem yaşamadım.Bşlmiyorum yani koskoca hotmail böle gecici de olsa doğal afet sonucu iletişim kopmazsa sanmıyorum yani..

--------------------
fætcæt
www.bilisim77.com - yalovanın bilişim portalı
<%
For i=1 To n
response.write "i love you f..."
Next
%>
fat_cat nickli üyenin bilgileri fat_cat nickli üyenin web sitesine git fat_cat nickli üyeye email yolla Mesajdan Alıntı Yapın q
Sayfa(lar): 1
Sizden başka kimse yok

Selim Topaloğlu | AdresMatik.net | MaxiASP.net | ASP İndir

Alan adı ve bulundurma : Radore

Tasarım ve Kodlama : MaxiASP web team

MaxiASP en az 800*600 çözünürlükte,en iyi Mozilla Firefox ile görüntülenir.

Sayfa Üretilme Süresi: 0,1399536 saniye